Magazynier- pracownik hurtowni,kierowca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Pracownicy magazynowi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się zaopatrywaniem lokali gastronomicznych poszukuje pracownika na stanowisku:
kierowca – pracownik hurtowni

Zadania:
- Załadunek zamówionych towarów
- Dostawa towarów według ustalonej trasy – stali odbiorcy
- Wsparcie innych stanowisk pracy podczas urlopów – to, czego się nauczysz, zaprocentuje większym wynagrodzeniem
- Dbałość o miejsce pracy oraz powierzony samochód
- Samodzielna organizacja pracy
- Utrwalanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
- Prawo jady kat. B min 2 lata – czynne
- Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty w godzinach porannych
- Gotowość do nauki i poszerzania znajomości firmy
- Umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz pozostałymi pracownikami firmy
- Dobre nastawienie do życia

Oferujemy:
- Umowa o pracę od pierwszego dnia
- Wykonamy niezbędne badania oraz wyrobimy Ci książeczkę SANEPID
- Tygodniowe szkolenie i wdrożenie do pracy przez doświadczonych kolegów
- Wynagrodzenie   4000,00 PLN na rękę + PREMIA
- Możliwość dokonywania zakupów spożywczych po cenach producenckich
- Imprezy integracyjne dla Ciebie i rodziny

Zapraszamy osoby cieszące się sprawnością fizyczną, energiczne i uśmiechnięte, szukające stałej pracy i pewnego stanowiska w naszym niewielkim zespole. Klienci cenią współpracę z nami za naszą dostępność, dostosowywanie się do istniejących potrzeb, oraz solidność naszych pracowników. Jesteśmy dobrym i solidnym pracodawcą, który dobrze wie, że wypłata ma przyjść na czas, a każdy sukces jest udziałem wszystkich pracowników.

Aktualizacja: 28.02.2024