Magazynier - Operator wózka wysokiego składowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

LANGOWSKI LOGISTICS sp.z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdyni (dawniej LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska sp. z o.o.) to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 14 lat.

Zgrany zespół ponad 150 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Na chwilę obecną poszukujemy osoby na stanowisko:
Magazyniera - Operatora wózka wysokiego składowania
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • przemieszczanie i rozkładanie towarów
  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
  • kontrola ilościowa jakościowa towarów
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne minimum 1 rok
  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
  • gotowość do pracy II zmianowej (8-16 lub 13-21)
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w firmie  o stabilnej sytuacji
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet szkoleń dla pracowników
  • Zaplanowana ścieżka kariery dla każdego
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Imprezy firmowe oraz integracyjne
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie
W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62698766
  • Data wyróżnienia: 31 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 12 lipca 2019
  • Aktualizacja: 26 lipca 2019
  • Wyświetleń: 470
  • Wyświetleń na liście: 6 533