Manager biura / Specjalista ds. sprzedaży

Deweloper: Alcoba Development

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Manager biura / Specjalista ds Sprzedaży
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Twój zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za zarządzanie i koordynowanie dokumentacji firmowej m.in. obiegu poczty, rozliczanie faktur, wysyłanie faktur do klientów, archiwizacja dokumentów, przygotowanie faktur do przekazania do biura rachunkowego,
  • wsparcie zarządu w sprawach bieżących
  • zamawianie artykułów biurowych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • wspieranie działań marketingowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura
  • archiwizacja dokumentów w biurze
  • kontakt z klientami nabywającymi nieruchomości
  • wysyłanie ofert mailowych
  • odpowiadanie na maile od klientów, dostawców, podwykonawców, architektów
Nasze wymagania
  • umiejętności interpersonalne oraz bardzo dobra umiejętność organizacji czasu i ustalania priorytetów
  • łatwość w komunikacji oraz gotowość do wsparcia innych
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • Doskonała organizacja, odpowiedzialność, rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie
To oferujemy
  • pracę stacjonarną w biurze
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w firmie, w której wszyscy się znamy
  • stałe wsparcie przełożonego w trakcie zatrudnienia oraz wdrożenia
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość awansu oraz rozwoju z powodu bardzo szybkiego rozwój firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy na pół etatu np. 10:00-14:00
Informacje o firmie
O nas
Firma z branży developerskiej specjalzująca się w budowie domów oraz apartamentów na rynku pierwotnym. Prowadzące obecnie 3 inwestycje na terenie Trójmiasta.
Prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte]
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.