Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Włoska pizzeria Sempre zaprasza do współpracy osoby chętne na stanowisko: manager restauracji/zastępca managera.

Wymagania:
-Umiejętność podejmowania samodzielnych i szybkich decyzji,
-Sumienność, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista,
-Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu,
-Znajomość języków obcych.
-Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci gastronomicznej min. 2 lata

Obowiązki:
-Zarządzanie zespołem pracowników
-Nadzorowanie poziomu stanów magazynowych i zakupów
-Zarządzanie kosztami
-Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie restauracji,
-Nadzór nad estetyką lokalu i przestrzeganie zasad BHP oraz sanepidu,
-Kontrola standardów i jakości świadczonych usług,
-Dbanie o dobry wizerunek, miłą atmosferę, relacje z Gośćmi

Oferujemy:
-pracę w młodym zespole
-stabilne warunki zatrudnienia
-stałe wynagrodzenie i premie
-pracę w prężnie rozwijającej się sieci restauracji w Trójmieście

CV ze zdjęciem i dopiskiem "manager" prosimy wysyłać na maila: o...@sempr... Wyświetl e-mail .
  • Numer ogłoszenia: 62526682
  • Data wyróżnienia: 4 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 13 maja 2019
  • Aktualizacja: 5 listopada 2019
  • Wyświetleń: 2 126
  • Wyświetleń na liście: 75 027