Ogłoszenie nieaktualne

Manager Sprzedaży

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jako firma jesteśmy świadomi, iż nie jest łatwo znaleźć pracę która będzie satysfakcjonująca. Chcemy zaoferować Ci zawód w którym nie zaznasz monotonii i dać Ci doświadczenie, którego nie da żadna inna firma. Jako największy sprzedawca energii i gazu w Europie, chcemy zapewnić Ci pełen pakiet szkoleń, dzięki któremu Twój szklany sufit będzie coraz wyższy. Awanse w naszej firmie również nie są obce, więc to, czego naprawdę od Ciebie oczekujemy to CHĘCI! Jesteśmy wyluzowani i otwarci, więc u nas znajdziesz przyjazną atmosferę i pełną swobodę w pracy. Chcemy, żebyś był sobą i mógł się rozwijać z nami, na co dzień i w swojej karierze.

Uwaga! Zostały tylko 3 miejsca na to stanowisko!

Jakie będą Twoje zadania?
  • udzielanie klientom stosownych informacji i odpowiadanie na ich pytania;
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji (m.in. umów, raportów);
  • budowanie długoterminowych i pozytywnych relacji z klientami;

Co oferujemy?
  • przede wszystkim STABILNE zatrudnienie;
  • szkolenia które zmienią Twoje życie i podejście do niego;
  • elastyczny czas pracy - możliwość pracy na niepełny etat
  • opiekę indywidualnego Trenera
  • wypłaty co miesiąc, co tydzień - Ty decydujesz :)

Czego wymagamy?
  • tak jak wspomnieliśmy, potrzebujemy od Ciebie przede wszystkim CHĘCI oraz MOTYWACJI (a nawet jak się zgubi, to pomożemy Ci ją znaleźć)!

Proszę się kontaktować poprzez numer tel.:  [ukryte]