Wróć do góry

Masażyt_a, Fizjoteraput_a

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness,
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 12 miesięcy temu

Cześć,

Aktualnie do naszego studio poszukujemy osób, które :
* Są fizjoterapeutami, lub jako studenci kształcą się w tym kierunku i chciałby się skupić na wykonywaniu  masażu leczniczego oraz limfatycznego ,
* Są masażyt_ami z odpowiednim wykształceniem i mogłby wykonywać masaże klasyczne, relaksacyjne itp.
* Są połączeniem dwóch powyższych opcji :)

Oczywiście certyfikaty i wiedza są bardzo ważne, jednak bardzo istotna jest również postawa i poprostu to jakim jesteś człowiekiem.  Jeżeli jesteś osobą otwartą, gościnną, lubisz ludzi i chcesz być częscią super teamu to napisz na @. 
Powodzenia :)

 
Informacje o firmie
   Gabinet Ach Studio Gdynia zajmuje się fizjoterapią, pilatesem oraz masażem. Mieścimy się w centrum Gdyni, ale łatwo do nas trafić z każdego zakątka Trójmiasta. 
   Jest to miejsce stworzone z pasji do niesienia kompleksowej pomocy ludziom. Fizjoterapia i ćwiczenia pilates to dwie doskonale uzupełniające się metody. A doświadczenie powoduje, że znamy się na tym co robimy.
   Prowadzimy także zajęcia grupowe w małych, sympatycznych grupach. Wszystko po to, żeby ćwiczyć w jak najbardziej komfortowych warunkach z odpowiednią opieką trenerską.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64865124
  • Data wyróżnienia: 06.06.2022
  • Data wprowadzenia: 06.06.2022
  • Aktualizacja: 06.06.2022