Mechanik autobusów-transport publiczny

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy zajmującej się konserwacją i serwisem floty autobusów transportu publicznego poszukujemy mechanika.

Miejsce pracy: Kortenberg  (Belgia) – lub inne lokalizacje  ( firma poszukuje doświadczonych mechaników jak i mechaników specjalizujących się w  diagnostyce, rozważy również mechaników z mniejszym doświadczeniem do rozwinięcia się w strukturach firmy)

Opis stanowiska:

Serwis floty ( autobusy- transport publiczny)
Naprawy bieżące jak wymiany oleju, naprawy silników, skrzyń biegów
Ogólna konserwacja ( sprzęgła, hamulce, podstawowa elektryka)
Wykrywanie awarii i definiowanie zadań, które należy podjąć w celu rozwiązania usterek
Przygotowywanie do przeglądów: wypełnianie formularzy i przestrzeganie kolejności inspekcji, naprawy części maszyn, wymiany części
Płynna i poprawna komunikacja z kierowcami
Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy oraz narzędzi

Wymagania:

Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako min. mechanik samochodów ciężarowych itp.
Umiejętność wykonywania napraw elektrycznych będzie dużym atutem
Komunikatywny angielski
Prawo jazdy B (C to bardzo duży plus)
Motywacja do pracy i możliwość podjęcia długoterminowej pracy
Elastyczność
Chęć rozwoju ( jeśli masz mniej doświadczenia)

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie
Zarobki:  18-20 euro brutto/h
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji

Certyfikat KRAZ nr 275

Aktualizacja: 02.04.2024