Mechanik Żurawi Okrętowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Mechanika,
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy Bota Technik - firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Aktualnie poszukujemy Mechanika Żurawi Okrętowych. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku branży morskiej, posiadasz niezbędne doświadczenie, cenisz sobie merytoryczne wsparcie kierownika zespołu i lubisz podróżować - prześlij nam swoją aplikację!

Główne zadania:
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz remontów żurawi okrętowych,
  • Montaż, demontaż, konserwacja oraz wymiana komponentów urządzeń dźwigowych,
  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek,
  • Sprawdzanie napięcia śrub łożyska wieńcowego i innych,
  • Koordynacja prac interdyscyplinarnego zespołu serwisantów,
  • Częste wyjazdy krajowe i zagraniczne.
Wymagania:
  • Doświadczenie w serwisowaniu żurawi okrętowych/portowych z napędem hydraulicznym,
  • Wykształcenie techniczne/mechaniczne,
  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem i konstrukcją mechanizmów dźwigowych,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań,
  • Uprawnienia konserwatora żurawi okrętowych.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • Kawę, herbatę i butelkowaną wodę,
  • Paczki świąteczne, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.
Miejsce pracy:
  • Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej,
  • Stocznie i porty w kraju,
  • Serwis międzynarodowy.

Aktualizacja: 13.06.2023