Menadżer ds. reklamy / plakatowania (logistyk)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Logistyka i planowanie,
Marketing
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres obowiązków

Zakres prac Menadżera Plakatowania (Logistyka):
  • Działania związane z wyklejeniem plakatów i montażu grafiki
  • Kontrolowanie jakie plakaty i gdzie maja być przyklejane – motyw/klient
  • Przygotowanie listy dla plakatujących. Kto ma umieścić jaki motyw na nośnikach
  • Nadzór nad materiałem do wyklejenia i montażu: sprawdzenie czy i jakie plakaty są dostarczone do Spółki
  • Ustalanie niezgodności z Menadżerami Sprzedaży (handlowcami) w kwestii ilościach plakatów i grafiki
  • Pilnowanie dokumentacji zdjęciowej. Zweryfikowanie kompletności oraz pilnowanie kontrahentów w przesyłaniu zdjęć na czas
  • Przygotowanie zleceń na demontaże grafik dla pracowników
  • Odpowiedzialność za wszelkie działania związane z zawartymi umowami sprzedaży nośników reklamowych w zakresie realizacji całego procesu planowania kampanii plakatowania

Dodatkowo:
  • Fakturowanie klientów za wykonane usługi
  • Raportowanie z wykonanych plakatowań w ujęciu zrealizowania listy plakatowań
  • Współpraca z Menadżerami Sprzedaży w zakresie umów
  • Bieżący kontakt z biurem księgowym, podwykonawcami oraz potencjalnym klientem
  • Informowanie Zarządu o ważniejszych sprawach wynikających z reprezentowania Spółki wobec Pracowników i Dostawców

Wymagania
  • Wykształcenie: średnie, wyższe
  • Znajomość obsługi komputera: pakiet Microsoft Office, Poczta Outlook
  • Umiejętności efektywnego planowania, zarządzania czasem i priorytetami
  • Zdolność do swobodnej komunikacji z podwykonawcami i pracownikami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność poszukiwania najbardziej efektywnych rozwiązań
  • Zdolność do budowania długofalowych relacji

Mile widziane
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima

Zapewniamy
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, w której ciągle coś się dzieje i nie ma czasu na nudę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy zewnętrznej
  • Konkretne i kluczowe dla firmy stanowisko
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Karta MultiSport
  • Bilety na wydarzenia i koncerty
  • Praca w dogodnej lokalizacji - blisko centrum Gdańska
Informacje o firmie
Pracując jako Logistyk będziesz w stałym kontakcie z różnymi osobami z innych działów naszej firmy. Jednym z głównych zadań jest zbieranie informacji o nadchodzących kampaniach reklamowych od handlowców oraz organizowanie prac dla techników zajmujących się wyklejaniem nośników reklamowych.

Aktualizacja: 22.01.2024