Ogłoszenie nieaktualne

Menedżer Kadr i Płac

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukiwany Menedżer – Kadry i Płace
Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska
Główne zadania:
• sporządzanie listy płac,
• prowadzenie ewidencji czasu pracy,
• zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
• sporządzanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
• monitorowanie ważności szkoleń BHP, badań okresowych, końca umów terminowych,
• rejestracja zdarzeń w systemie (tj. zwolnienia lekarskie, zmiany w danych osobowych, wnioski urlopowe, badania okresowe, przeszeregowania),
• przygotowanie dokumentów pracowniczych (zaświadczenia o zarobkach i o zatrudnieniu, inne druki kadrowe) dla byłych i obecnych Pracowników,
• obsługa PFRON, GUS i innych instytucji zewnętrznych,
• kreowanie nowych wartości i rozwiązań optymalizujących proces.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – Ekonomia, Księgowość, Administracja, Kadry i Płace),
• doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
• bardzo dobra znajomość przepisów,
• umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
• znajomość systemów ERP,
• doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców,
• znajomości języka angielskiego, mile widziane: znajomość języka rosyjskiego
Informacje o firmie
Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać .
W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko: Menedżer – Kadry i Płace od zaraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Terma Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Czaple 100, 80-298 Gdańsk moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).