(Mid/Senior) Java Developer

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
10791
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Grafika,
Programowanie,
Testowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

O Tobie:
Masz za sobą już kilka lat doświadczenia w tworzeniu kodu. Z Java i Kotlin czujesz się jak ryba w wodzie, ale często towarzyszy Ci głód nowych technologii. Z zapałem śledzisz zatem nowości technologiczne, jesteś też na bieżąco z technologią Blockchain i rynkiem kryptowalut. Jeżeli masz dość korporacyjnej rutyny, wierzysz, że rozwój to klucz do sukcesu oraz chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fin-tech w Gdańsku to mamy coś dla Ciebie.
Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:
  • jesteś zapalonym/ą programistą/ką z kilkuletnim doświadczeniem komercyjnymlubisz robić, to co robisz, a w wolnym czasie pierwszy/a garniesz się do rozwiązywania łamigówek,
  • interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchainposiadasz również aktualną wiedzę na temat kryptowalut i ich rynku,
  • w dobie pracy zdalnej, potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie, doceniasz jednak pracę w zespole i wiesz, jak istotna jest odpowiednia komunikacja,
  • w wypadku sytuacji wąskiego gardła nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
  • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie - masz projekt i chcesz go wykonać, tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim na potrzeby wykonywanych zadań.
Zakres obowiązków:
Projekt, przy którym będziesz pracował, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o część technologiczną produktów brandu Kanga.
Twoja codzienność, to:
  • daily, planning, code review, czyli wszystko to, co już dobrze znasz,
  • ścisła współpraca z zespołami kreatywnymi i produktowymi w celu analizy obecnych i zdefiniowania nowych rozwiązań,
  • analiza, projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych funkcjonalności,
  • pisanie kodu zgodnie z najnowszymi standardami,
  • oraz naturalnie, dużo nauki i wymiany pomysłów przy wyśmienitej kawie w biurze!
Stack:
Java, Kotlin, Postgre SQL, Mondo DB to podstawa!
Jak wspominsz o VertX- będziemy zachwyceni!

Dla Ciebie
Dołączając do zespołu, możesz spodziewać się, że
  • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować (Lider działu czeka na Ciebie z niecierpliwością) i zobacz czy Ci się podoba!
  • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
  • Na start proponujemy zatrudnienie przy umowie zlecenie od 10791 brutto lub od 13000 netto na fakturze (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy na podstawie wspólnej analizy zadań, kierunku rozwoju i pozyskanych umiejętności. Sky is the limit!

    *Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

  • Jeżeli potrzebujesz, to w biurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
  • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.
Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a zespół umożliwia pracę hybrydową.

*Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

Informacje o firmie
O nas:
Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się system narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/.

Aplikując, dodaj zgody: TAK/NIE - Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celu rekrutacji w ENGIT Sp. Z o.o. TAK/NIE - Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celu ubiegania się o nowe przyszłe stanowiska pracy w ENGIT Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest ENGIT Sp. z o.o. mieszcząca się przy ul. Uphagena 18, 80-237 Gdańsk, e-mail: iod@engit.technology. W przypadku gdy chcesz wycofać swoją zgodę lub zgłosić żądanie o usunięcie Twoich danych napisz na adres e-mail: iod@engit.technology.

Aktualizacja: 17.04.2024