Młodszy administrator danych z językiem niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania minimum A2)
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość środowiska Windows i MS Office
  • sumienność, dokładność i uporządkowanie w działaniu
  • zaangażowanie i samodzielność
  • gotowość do pracy stacjonarnej

Twoje zadania:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • opracowywanie i analiza danych
  • monitorowanie przebiegu procesu
  • opracowywanie zleceń wewnętrznych

My możemy Ci zaoferować:

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • kompleksowe, przygotowujące do wykonywania pracy szkolenie (nie wymagamy doświadczenia)
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne kursy językowe
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport

Aktualizacja: 14.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl