Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy Analityk HR

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy Bolszewo (powiat wejherowski)

Zdobądź pierwsze doświadczenie w Analityce HR!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowaniem analiz, raportów i prezentacji w obszarze analityki HR
  • Pomocą przy planowaniu, budżetowaniu, monitorowaniu struktury zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń w organizacji
  • Wsparciem pozostałych jednostek HR w zakresie danych i analiz

Oczekiwania:

  • Znajomość MS Excel w stopniu umożliwiającym: korzystanie z zaawansowanych formuł, tworzenie tabel przestawnych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i dokładność
  • Wysoki poziom poufności
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Administratorem danych jest Porta KMI Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Bolszewie, ul Szkolna 54, (84-239). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres email wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO do celów przeprowadzenia obecnej rekrutacji. W treści CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).