Młodszy konstruktor maszyn

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przeróbka
Siennicka 26F
Młodszy konstruktor maszyn Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Automatyka,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • projektowanie maszyn i urządzeń mechanicznych związanych z automatyzacją produkcji
  • opracowanie modelu 3D urządzenia
  • sporządzenie dokumentacji wykonawczej i montażowej maszyn i urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym oraz produkcyjnym
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne - ukończone lub w trakcie nauki
  • j. ang. podstawowy (w tym techniczny)
  • znajomość zagadnień dyrektywy maszynowej mile widziana
  • znajomość programów CAD 3D, preferowany SolidWorks :-)
To oferujemy
  • ciekawą pracę w zespole inżynierów z pasją,
  • możliwość realizowania siebie i swoich pomysłów w zróżnicowanych projektach,
  • rozwój! poszerzanie wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej i budowy maszyn,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • umowę o pracę lub jeśli wolisz, inną formę współpracy,
  • klimatyczne biuro i darmowy parking,
  • po okresie próbnym dopłacamy do karty Multisport, opieki medycznej oraz mamy ubezpieczenie grupowe w 100% finansowane przez pracodawcę
  • a dodatkowo kawę, herbatę, wodę, mleko i płatki śniadaniowe for free .... no i "Bros Brothers" klimat!
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
Informacje o firmie

BROS Control sp. z o.o. - KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY ?
  • Jesteśmy polską firmą, która powstała w 2014 roku z pasji braci inżynierów automatyków – oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Historia Spółki zaczęła się od garażowych rozwiązań a projektowo - od realizacji z zakresu systemów transportowych w grupie kilku osób. Na przestrzeni 10 lat rozwinęliśmy znacząco zakres naszej oferty i działania, wzmocniliśmy zespół o kolejnych inżynierów z zapałem i chęcią realizowania się pod naszą marką :-)!
  • ZAJRZYJ KONIECZNIE NA NASZA STRONĘ WWW :-) : https://broscontrol.pl
  • Chcemy rozwijać się dalej i potrzebujemy kolejnych osób do Naszej Ekipy
JEŚLI ZATEM:
  • SZUKASZ STABILNEJ PRACY? ATMOSFERA JEST DLA CIEBIE WAŻNA? JESTEŚ KREATYWNY? CHCESZ SIĘ REALIZOWAĆ? MOŻE TO NA CIEBIE WŁAŚNIE CZEKAMY?! ZAPRASZAMY!!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W BROS Control każdy ma wpływ na rozwój firmy i realizowane projekty. Cenimy otwartość, kreatywność i zaangażowanie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju i pracę w atmosferze pełnej pasji do technologii.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który każdego dnia rozwija się i tworzy rozwiązania zmieniające świat automatyki przemysłowej – BROS Control czeka właśnie na Ciebie.

Zacznij swoją przygodę z nami już dziś! Odwiedź www.broscontrol.pl i poznaj nas lepiej.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BROS Control sp. z o.o. z siedzibą w: Siennicka 26F, 80-758 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rekrutacja

r...@brosc... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres