Pokojowa/Pokojowy

Ogłoszenie podstawowe

Pokojowa/Pokojowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.
Do dyspozycji Gości pozostaje 219 komfortowych pokoi w autorskich aranżacjach, strefa Wellness z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii, strefa basenowa oraz saunarium, profesjonalna przestrzeń fitness, a także Joga House. Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu, szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważonym piwem. Radisson Blu Hotel, Sopot to również nowy wymiar spotkań. Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pokojowa/Pokojowy
Miejsce pracy: Sopot

ZAKRES ZADAŃ
 • Zapewnienie czystości w pokojach, łazienkach oraz częściach wspólnych hotelu, m.in.: korytarzach i pomieszczeniach służbowych
 • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Gości
 • Współpraca z innymi działami w hotelu
NASZE WYMAGANIA
 • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
 • Sumienność i uczciwość, punktualność
 • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, w weekendy oraz święta
 • Dbałość o powierzone mienie hotelowe
OFERUJEMY
 • Zdobycie doświadczenia w organizacji Radisson Hotel Group będącej liderem na rynku hospitality
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Szkolenia w sieci Radisson Hotel

Zapraszamy do wysłania CV na adres:  r...@hossa... Wyświetl e-mail
z dopiskiem POKOJOWA/POKOJOWY
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 
Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: info(małpa)hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa).

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD(małpa)hossabiz.pl.

Aplikując (klikając przycisk Aplikuj/"Aplikuj teraz") zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.

Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz Sp. z o.o., a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.

Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy.

Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Pani/Pana danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.

W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia.

W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.

W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail info(małpa)hossabiz.pl.

W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65514151

Aktualizacja: 30.01.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Radisson Blu Hotel Sopot

Kelner/Kelnerka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 11 dni temu

Barman/Barmanka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 11 dni temu

Kierownik Zmiany Gastronomii

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 16 dni temu

Kucharz śniadaniowy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 26 dni temu

Radisson Blu Hotel

i...@radis... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Bitwy pod Płowcami 54 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry