Młodszy operator / Operator przepompowni ścieków

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW

Twoje codzienne zadania:
  • Nadzór nad pracą urządzeń, obsługa i eksploatacja przepompowni ścieków
  • Dokonywanie przeglądów okresowych urządzeń zainstalowanych na przepompowni
  • Wykonywanie prac obsługowych i konserwacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA
  • Utrzymanie w sprawności i czystości maszyn i urządzeń oraz sprzętu i pomieszczeń przepompowni
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie mile widziane kierunki mechanik, elektryk, elektromonter, technik melioracji
  • Umiejętność korzystania z instrukcji technicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( II zmiany)
  • Obsługa komputera w podstawowym zakresie
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne grupy E1 i E2
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwignic i suwnic
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, świadczenie świąteczne
  • Dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony za symboliczną złotówkę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Zachęcamy do wysłania CV na adres [ukryte] .

Jeśli szukasz stabilnego i pewnego miejsca pracy - dołącz do zespołu Gdańskich Wodociągów.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”