Młodszy Operator Produkcji Paneli NC (rur niekołowych)

Ogłoszenie mini
Gdańsk Osowa
Nowy Świat 20a
Młodszy Operator Produkcji Paneli NC (rur niekołowych) Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: NC/2024

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Młodszy Operator Produkcji Paneli NC

Opis stanowiska:
  • przygotowania materiałów potrzebnych do produkcji paneli NC,
  • obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych (włókno szklane, substancje chemiczne),
  • nadzór nad maszynami w trakcie produkcji,
  • prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów,
  • prace wykończeniowe gotowego wyrobu.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi,
  • gotowość do nauki.
Mile widziane
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych.

Oferujemy:
  • umowa o pracę bez pośredników,
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,
  • stawka miesięczna 5000 zł brutto,
  • dodatek za pracę w systemie pracy 4brygadowym;
  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego,
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające,
  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu,
  • bonus 2000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kafeterię benefitów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.
Informacje o firmie

Amiblu, z siedzibą główną w Klagenfurcie, specjalizuje się w zakresie projektowania i produkcji rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni oraz przemysłu. Działamy w 125 krajach, zatrudniamy blisko 1500 osób, posiadamy zakłady produkcyjne w Polsce, Niemczech, Rumunii, Hiszpanii i Maroku oraz centrum badań i rozwoju w Norwegii. Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia w różnorodnym środowisku, z fajnymi ludźmi w zespole - dołącz do nas!

Amiblu Poland Sp. z o.o. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Aktualizacja: 03.06.2024