Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: 07/2024

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: elastyczny start między 7 a 9

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w tworzeniu nowych produktów z obszaru puzzli dziecięcych
  • nadzorowanie procesów powstawania nowych wzorów puzzli
  • prowadzenie projektów we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • przygotowywanie prezentacji produktowych w odpowiedzi na zapotrzebowanie działów handlowych i licencjodawców
  • współpraca z licencjodawcami w zakresie akceptacji projektów i śledzenie wprowadzanych zmian
  • bieżąca analiza rynku, trendów oraz monitorowanie konkurencji
  • przygotowywanie ofert na indywidualne zapotrzebowanie klientów
  • aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, terminowość oraz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie – warunek konieczny
  • umiejętność priorytetyzacji zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • kreatywność i wysokie wyczucie estetyki
  • umiejętności analityczne
  • czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w pracy przy projektach lub prowadzeniu projektów
  • doświadczenie w pracy/współpracy z osobami wykonującymi projekty graficzne
  • doświadczenie w kreacji produktów i/lub w branży wydawniczej

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo
  • elastyczny start między godz. 7.00 a 9.00
  • wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko
  • kreatywne środowisko pracy oraz spójność zadań z zainteresowaniami

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.