Młodszy specjalista ds. konfekcji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nazwa stanowiska: Młodszy specjalista ds. konfekcji
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Etykietowanie produktów gotowych;
  • Pakowanie produktów gotowych do opakowań zbiorczych;
  • Wykonywanie prac związanych z konfekcjonowaniem produktów;
  • Dbanie o jakość produktu końcowego.
Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska;
  • system szkoleń;
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • uczestnictwo w ambitnych projektach;
  • otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów.
Informacje o firmie

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 17.05.2024