Młodszy Specjalista ds. Relacji Biznesowych

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Spedycja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Cześć, #AdarTeam poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds.
Relacji Biznesowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
skuteczne zarządzanie relacjami z przewoźnikami, pracą operacyjną z nowymi partnerami
biznesowymi oraz negocjacjami. Dodatkowo, będziesz współpracować z zespołem,
skupiający się na obszarach Spedycji, Windykacji oraz Rozliczeń.
Nie posiadasz doświadczenia w branży transportowej, ale chciałbyś ją poznać od środka?
Żaden problem!
Szukamy właśnie Ciebie - osoby, która stanie się wsparciem dla naszego działu Relacji
Biznesowych.

Twój zakres obowiązków:
  • mailowy i telefoniczny kontakt z przewoźnikami;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • współpraca z Działem Handlowym, Spedycji, Windykacji oraz Rozliczeń;
  • prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów oraz wprowadzanie danych do systemów elektronicznych;
  • przygotowywanie umów.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • znajomość języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pewność siebie;
  • samodzielność i kreatywność w działaniu;
  • umiejętność nadawania zadaniom priorytetów;
  • zdolność do szybkiego dostosowania się do zmian;
  • otwartość i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność słuchania i wzbudzania zainteresowania tym, co masz do
  • zaoferowania;
  • chęć poznania świata transportu.

Mile widziane:
  • znajomość branży transportowej;
  • doświadczenie w pracy biurowej/ administracji;
  • umiejętności negocjacji;
  • elastyczność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Co oferujemy od siebie?
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze relacji biznesowych;
  • świetna atmosfera pracy;
  • piękny widok z 16 piętra Gdańsku Wrzeszczu (CB Neptun);
  • praca stacjonarna
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie;
  • spotkania integracyjne;
  • popcorn w piątki.

Etapy rekrutacji:

I etap - rozmowa online z HR (Angeliką)
II etap - rozmowa z Liderem Działu Relacji Biznesowych (Kasią) oraz z Kierownikiem ds.
Doskonalenia Organizacji (Justyną) + zadanie rekrutacyjne.
Informacje o firmie
Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną, zatrudniającą blisko 160 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r.
Szeroko pojętym transportem zajmujemy się od ponad 40 lat. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu pełnimy rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.

Aktualizacja: 15.05.2024