Młodszy specjalista/młodsza specjalistka ds. rozliczeń i administracji

Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy specjalista/młodsza specjalistka ds. rozliczeń i administracji

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4797 - 5380
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie, szukamy osoby która zajmie się organizacyjną stroną naszego biura, a także przejmie na siebie obowiązki związane z rozliczaniem prac serwisowych oraz prowadzeniem kasy. Główne obowiązki na tym stanowisku to:  
- zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych i organizowanie wyjazdów służbowych, ewidencja korespondencji, przekazywanie korespondencji zgodnie z obiegiem,
- odbieranie połączeń telefonicznych, przełączenia telefonu stacjonarnego na osobę dyżurującą,
- rozliczanie protokołów, wystawianie faktur, utrzymywanie kontaktu w tym zakresie z klientami,
- przygotowywanie raportów kasowych, prowadzenie kasy firmowej, nadzór nad terminalem i kartami firmowymi,
- przygotowywanie i przekazywanie do działu księgowości raportów kasowych dobowych, miesięcznych i rocznych,
- archiwizowanie dokumentów, dbanie o porządek w dokumentacji firmy,
- umawianie spotkań z klientami oraz potencjalnymi pracownikami, umawianie wizyt specjalistów potrzebnych do ewentualnych napraw czy serwisów,
- zajmowanie się ubezpieczeniami OC samochodów i OC firmy w ścisłej współpracy z agentem ubezpieczeniowym,
- bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,
- udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,
- komunikacja ze wszystkimi działami firmy,
- obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura,
- wykonywanie  poleceń bezpośredniego przełożonego.

Szukamy osoby, która ma już doświadczenie w podobnym zakresie ale chętnie też przekażemy naszą wiedzę kolejnej osobie, chcącej nauczyć się czegoś nowego i gotowej na podjęcie nowych wyzwań. W naszym zespole stawiamy przede wszystkim na współpracę i wzajemne wsparcie, dlatego szukamy kogoś kto bez problemów potrafi współpracować w grupie. 
Mile widziane jest także prawo jazdy kat. B :) 
 
Informacje o firmie
Firma DIRECT FIRE & SECURITY powstała w 2010 roku ale podstawy jej działalności i doświadczenia sięgają kilkunastu lat wstecz. Dla naszych klientów świadczymy usługi w zakresie instalacji, serwisowania i konserwacji systemów zabezpieczeń technicznych osób i mienia. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na trójmiejskim rynku teletechniki, latami pracowaliśmy na pozycję w której się obecnie znajdujemy. Wiemy i doceniamy to, że naszą firmę i jej renomę na rynku tworzą przede wszystkim pracownicy, dlatego potrafimy się odwdzięczyć za zaangażowanie i pracę. Cenimy odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz doświadczenie ale na równi doceniamy chęć nauki i rozwoju, dlatego w naszym zespole są zarówno wykwalifikowani pracownicy, jak i tacy którzy dopiero uczą się zawodu. Z przyjemnością zatrudniamy osoby, które potrafią czerpać radość z wykonywanej pracy, dla których elektronika jest poniekąd pasją, dlatego nie obawiaj się jeżeli nie jesteś ekspertem z zakresu systemów zabezpieczeń- my z Ciebie zrobimy specjalistę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DIRECT FIRE& SECURITY SERVICE sp. z o.o. z siedzibą w: Jabłoniowa 45, 80-174 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 22.05.2024

Wróć do góry