Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy/a Księgowy/a

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Sonnari - to rozwijająca się firma, która powstała w oparciu o najważniejsze potrzeby Klientów. Proponujemy profesjonalną księgowość, wysoką jakość, bezpieczeństwo, poufność i terminowość świadczonych usług.
Nasz Klient zajmuje się rozwojem własnego biznesu – my dbamy o jego bezpieczeństwo w zakresie podatków i księgowości.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Gnilna 2

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie uproszczonej księgowości KPIR/Ryczałt;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Sporządzanie deklaracji DRA;
  • Sporządzanie zestawień dla klientów;
  • Kontakt z Urzędami;
  • Kontakt z klientami biura;
  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Nasze wymagania:
  • Znajomość prawa podatkowego (w szczególności w zakresie prowadzenia jednoosobowych działalności gospodarczych)
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia itp.) lub kursy z księgowości;
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Mile widziane: praktyczna znajomość programów Saldeo, Comarch Optima.
To oferujemy:
  • Stabilne wynagrodzenie plus premie;
  • Opiekę medyczną;
  • Kartę Multisport;
  • Atrakcyjną lokalizację pracy;
  • Instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników;
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na e-mail: [ukryte]
Właśnie Ty możesz być kolejnym wymarzonym specjalistą!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SONNARI sp. z o.o. z siedzibą w: Gnilna 2/23, 80-847 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: cv@sonnari.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.