Młodszy/a Księgowy/a w Dziale Zobowiązań

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Zadania dla Ciebie:
  • Dokładne i terminowe przetwarzanie faktur
  • Zapewnianie zgodności faktur z przepisami podatkowymi/prawnymi i standardami rachunkowości
  • Rozwiązywanie standardowych kwestii dotyczących procesów rozliczania zobowiązań
  • Zapewnienie stosowania prawidłowych stawek VAT i zwolnień
  • Uzgadnianie zestawień i kont dostawców
  • Kontaktowanie się z partnerami wewnętrznymi z różnych krajów w celu uzyskania wymaganych informacji/zatwierdzeń
  • Upewnianie się, że przychodzące zapytania są obsługiwane w sposób profesjonalny i terminowy
  • Aktywny udział w aktualizowaniu dokumentacji procesowej
  • Identyfikowanie inicjatyw usprawniających procesy i aktywny udział w ich wdrażaniu
  • Wspieranie działań związanych z zamknięciem miesiąca
Oferujemy
  • Opieka medyczna Medicover / Ubezpieczenie grupowe / Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć językowych
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej / Szatnia dla rowerzystów
  • Praca hybrydowa 50/50
  • Bonusy świąteczne
  • Premia roczna zależna od wyników
Dołącz do nas, jeśli
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu księgowości
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (mile widziana znajomość innych języków europejskich)
  • Proaktywność i nstawienie na rozwiązywanie problemów to twoje mocne strony
  • Lubisz pracę zespołową
  • Jesteś zorientowany na szczegóły i dobrze zorganizowany
  • Posiadasz dobrą znajomość programu Excel