Młodszy/a Specjalista /ka ds. obsługi faktur towarowych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 15 dni temu

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. obsługi faktur towarowych
Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • księgowanie dokumentów magazynowych,
  • bieżąca analiza oraz uzgadnianie rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • bieżące uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi,
  • bieżący kontakt z kierownikami aptek.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy najpóźniej od sierpnia,
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • mile widziani absolwenci i studenci zaoczni kierunków: Finanse i Rachunkowość lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • swoboda w korzystaniu z arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • perspektywę dalszej współpracy lub rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów rozwojowych,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • prace w komfortowym, dobrze skomunikowanym biurze (Alchemia, Gdańsk Przymorze).

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64905459
  • Data wyróżnienia: 27.07.2022
  • Data wprowadzenia: 06.07.2022