Montażysta/Kierowca praca dodatkowa

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Medirental w Redzie - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego poszukuje osoby młodej do pracy dodatkowej na stałe w dni wtorki i czwartki jako monter/kierowca najlepiej z Redy, Rumii lub Wejherowa.

Obowiązki:
- dowóz i montaż sprzętu rehabilitacyjnego do klienta (łóżka rehabilitacyjne)
- montaż i demontaż sprzętu rehabilitacyjnego u klientów (łóżka rehabilitacyjne)
- prezentacja sprzętu u klienta - podpisywanie i zakańczanie umów - rozliczanie
- inwentaryzacja

Wymagania:
- aktualne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność we wtorki i czwartki ok.8h w godz. 8-8:30 do 15:30-16:30(w zależności od zleceń)
- chęć do pracy i komunikatywność
- lojalność i uczciwość

Zapewniamy szkolenie, samochód na czas pracy (bus) oraz wszystkie potrzebne materiały przed rozpoczęciem pracy. Umowa zlecenie. Wynagrodzenie 27-30zł/godz na rękę lub stawka dzienna do ustalenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem z dopiskiem w tytule "Montażysta/kierowca" na adres:  [ukryte]

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 16.05.2024