Monter izolacji przemysłowej w Belgii 18 euro

Ogłoszenie podstawowe
Wały Jagielońskie 8 Wały Jagielońskie
8
Monter izolacji przemysłowej w Belgii 18 euro Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Montaż oraz demontaż izolacji przemysłowych
  • Wykonywanie izolacji cieplnych, dźwiękowych oraz przeciwogniowych na różnego rodzaju obiektach i instalacjach
  • Przygotowywanie materiałów izolacyjnych do montażu
  • Dokładne przestrzeganie norm i zasad bezpieczeństwa pracy podczas montażu izolacji
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu kompleksowego wykonania zleconych zadań
  • Dokonywanie pomiarów oraz kontroli jakości wykonanej izolacji
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i sprzęt używane podczas prac montażowych
  • Raportowanie postępów prac oraz zgłaszanie ewentualnych problemów przełożonemu
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku min. 2 lata
  • Certyfikaty, zaświadczenia potwierdzające kwalifikacje
  • Umiejętność czytania rysunków izometrycznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
To oferujemy
  • Umowę zlecenie z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Wysokiej jakości odzież ochronną

  • Opłacone przez pracodawcę mieszkanie z pokojami 1-2 osobowymi
  • Transport z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Stawka 18 euro netto

Aktualizacja: 19.06.2024