Monter ogrodzeń drewnianych

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.
Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.
Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.
Aktualnie dla naszego klienta, duńskiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Monter ogrodzeń drewnianych


Nr Ref: SBto/08/Kopenhaga
Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania
Zakres obowiązków:
Wykonywanie tarasów i ogrodzeń drewnianych w zależności od zamówień i projektów.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy:
 • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
 • organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
 • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
 • wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
 • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
 • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pracę od poniedziałku do piątku – duża liczba godzin, rotacja,
 • pierwszy kontrakt na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia.
   
Oczekujemy:
 • doświadczenia na podobnym stanowisku,
 • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz,
 • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
 • prawa jazdy + własne auto na wyjazd – dodatkowy atut.
Wymagane dokumenty:
 • aktualne CV,
 • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego SBto/08/Kopenhaga na adres e-mail i...@bluec... Wyświetl e-mail  
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Oferta dotyczy pracy za granicą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że: 1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy; 2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.
zobacz klauzule
 • Numer ogłoszenia: 62806090
 • Data wprowadzenia: 21 sierpnia 2019
 • Wyświetleń: 136
 • Wyświetleń na liście: 2 384