Monter opraw oświetleniowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

Miejsce pracy: Dobrzewino
Opis stanowiska:
  • Montaż opraw oświetleniowych, zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz wskazówkami kierownika produkcji
  • Odnotowywanie wszelkich zauważonych problemów technicznych
  • Stała dbałość o wysoką jakość i wydajność pracy
  • Kontrola jakości wykorzystywanych komponentów i wykonywanych wyrobów
  • Utrzymywanie wysokiej jakości wytwarzanych opraw oświetleniowych
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe, preferowane elektrotechniczne
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Dyspozycyjność
  • Praca zmianowa
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę na pełny etat
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
CV w języku polskim lub angielskim prosimy przesyłać na adres b...@mioli... Wyświetl e-mail

Informacje o firmie

"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną”
Aldo Gucci, 1938r.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę MIOLIGHTING Magdalena Grzesiak. Jesteśmy firmą produkującą nowoczesne oprawy dekoracyjne o wysokiej jakości, promujące Polskie wzornictwo. Przeznaczone do salonów, sieci handlowych, hoteli oraz dla indywidualnych klientów w kraju i na całym świecie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Chcemy ciągle się rozwijać poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w naszych pracowników, a także rozszerzać współpracę z zagranicznymi klientami, oraz instytucjami otoczenia biznesu. Skład zespołu firmy stanowią doświadczeni i ambitni pracownicy. Nasi konstruktorzy pracują w środowisku SolidWorks oraz SolidWorks Composer, dzięki czemu szybciej i łatwiej reagujemy na potrzeby klientów. Możemy również dostarczać komponenty do opraw wg Państwa zapytań ofertowych/ projektów. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa współpraca z Naszą firmą.

www.miolighting.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62152698
  • Data wyróżnienia: 16 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 28 grudnia 2018
  • Aktualizacja: 13 marca 2019
  • Wyświetleń: 983
  • Wyświetleń na liście: 91 361