Szukaj

Ogłoszenie drobne

Monter Urządzeń

Miejsce pracy
Gdańsk Osowa  ul.  Gdańsk, Galaktyczna 35A pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Obowiązki:
  • montaż urządzeń, zgodnie z normami jakościowymi i założeniami produkcyjnymi,
  • monitorowanie jakości wykonanych wyrobów,
  • odpowiedzialność za podległe stanowisko pracy

Oczekiwania:
  • zaangażowane w wykonywane obowiązki,
  • wysoka sprawność manualna,
  • umiejętność lutowania oraz znajomość komponentów elektronicznych będą dodatkowymi atutami

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym zespole z możliwością rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (wraz z nr ref.) korzystając z opcji aplikuj

Nr ref: MU/2017/PRO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Galaktyczna 35A