Monter zewnętrznych sieci sanitarnych wod-kan

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter zewnętrznych instalacji sanitarnych wod-kan
Twój zakres obowiązków:
  • praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wod-kan
  • wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu wodno-kan;
  • praca przy zagęszczaniu gruntu przy użyciu zagęszczarki;
  • praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne
Nasze wymagania:
  • punktualność
  • dyspozycyjność "od zaraz"
  • odpowiedzialność
  • rzetelność w realizowaniu zleconych prac
  • umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.
W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny:   5 1 6 2 3 4 0 1 4
Informacje o firmie
Firma WODKAN GNIECH to firma budowlana z bogatym doświadczeniem gwarantująca wysoką jakość, fachowość i terminowość w realizacji projektów. Przewodnią profesją naszych przedsięwzięć są zewnętrzne sieci wodno-kanalizacyjne. Świadczymy usługi polegające na kompleksowej budowie sieci i przyłączy wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.