Operator koparki- branża zewnętrznych sieci i przyłączy wod-kan

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator koparki
Zakres obowiązków:
  • obsługa koparki kołowej pow. 14ton oraz koparki gąsienicowej pow. 8ton
  • realizacja powierzonych zadań
  • bieżąca kontrola powierzonego sprzętu
  • utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacji pracy
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
  • praca od zaraz
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Informacje o firmie
Firma WODKAN GNIECH to firma budowlana z bogatym doświadczeniem gwarantująca wysoką jakość, fachowość i terminowość w realizacji projektów. Przewodnią profesją naszych przedsięwzięć są zewnętrzne sieci wodno-kanalizacyjne. Świadczymy usługi polegające na kompleksowej budowie sieci i przyłączy wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.