Motion Designer - Operator kamery montażysta

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Fotografia,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Cześć!

Szukamy dynamicznej, kreatywnej i dobrze zorganizowanej osoby, która biegle porusza się w tematach związanych z filmem, montażem i produkcją video. Osoby, która ma zajawkę na vlogi, efekty i motion design w pełnym tego słowa znaczeniu. Praca polega równolegle na pracy z kamerą/lustrzanką i montażu oraz lekkich efektach. Co oznacza, że nie będą to tylko całe dnie pracy przy komputerze, ale również praca na planach filmowych i koordynacji tych działań.
Większość stworzonych przez Ciebie tresci będzie trafiać do socialmediów naszych klientów, więc jeśli lubisz ten świat na pewno praca będzie dawać Ci sporo przyjemności.

Twój zakres obowiązków:
  • Montaż i tworzenie materiałów reklamowych: vlogów, wywiadów, animacji, rolek itp.
  • Praca ze sprzętem - kamerą i rejestracja wywiadów, przebitek i wszelkich materiałów filmowych,

Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Premiere Pro,
  • Znajomość Adobe After Effects,
  • Świetna umiejętność obsługi kamery/lustrzanki bądź bezlusterkowca,
  • Znajomość sztuki operatorskiej,
  • Umiejętność pracy z gimbalem,
  • Doświadczenie w montażu i koloryzacji filmów,
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B
Umiejętność pracy fotograficznej będzie dodatkowym plusem.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowe o pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia wewnetrzne i zewnętrzene zarówno w swoim temacie jak i w szero pojętym marketingu,
  • Pracy na fajnym sprzęcie,
  • Przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą,
  • Jasno ustalone zasady, dużą dozę ekspresji twórczej,
  • Osoby, które ukończą pomyślnie okres próbny - pakiet opieki medyczniej oraz zajęcia sportowe
Jeśli lubisz film/video, bawić się sprzętem i posiadasz wymagane umiejętności, doświadczenie i jesteś pełną zapału i pasji Osobą – serdecznie zapraszamy do nas!
Informacje o firmie
Jesteśmy agencją marketingową 360°, istniejemy już od ponad 12 długich lat i ciągle się rozwijamy. Dziś nasz zespół to już dziś 20 osób. W swoim zespole mamy naprawdę świetnych ludzi i fantastycznych ekspertów w swojej dziedzinie.
Jesteśmy w 99% sfokusowani na ciągle rozwijającym się rynku healthcare ze szczególnym uwzględnieniem sektora dental.

Pracujemy z topowymi klinikami w Polsce oraz z wiodącymi producentami ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Ogromna wartość jaką udało nam się stworzyć przez lata, to fakt, że większość naszych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientami jest partnerska i wyjątkowo przyjazna. Na codzień chcemy, aby cokolwiek co jest efektem naszej pracy dla każdego nas było prawdziwym powodem do dumy i żeby czerpać z tego prawdziwą satysfakcję.

Aktualizacja: 27.11.2023