Obsługa klienta- kawiarnia Zachcianki

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Najfajniejsza kawiarnio-cukiernia w mieście - ZACHCIANKI rekrutuje zespół ds. obsługi klienta do dwóch lokalizacji: Osowa i Oliwa

 Wyślij nam swoją aplikację w formie CV (format PDF) jeśli:
- masz dyspozycyjność min. 4 dni pracy w tygodniu (łącznie z weekendami)
- praca z ludźmi sprawia Ci radość, jesteś osobą kontaktową i energiczną
- jeszcze się uczysz/studiujesz i chcesz zdobywać doświadczenie
 I chcesz:
­- zasilić ekipę Zachcianek, która wie jak spełniać zachcianki klientów i sprzedaje najpyszniejsze słodkie wypieki
- otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością awansu w przyszłości
- zajadać się obłędnymi ciastami i pić pyszną kawkę
 Twoje obowiązki będą obejmowały:
- obsługę klienta: tę bezpośrednią w kawiarni oraz telefoniczną i mailową
- aktywne doradzanie klientom w temacie naszych produktów
- przyjmowanie zamówień i przygotowywanie napojów
- dbanie o estetykę stanowiska pracy i utrzymanie czystości w strefie kawiarnianej
- dbanie o wizerunek firmy i dobrą atmosferę
Nasze kawiarnie mieszczą się w dwóch dzielnicach Gdańska: w Osowej i Oliwie.
W tytule prosimy o informację jaka lokalizacja Cię interesuje.
Mail do kontaktu:  [ukryte]
Prosimy o zawarcie klauzuli.
*Nadesłane zgłoszenia bez klauzuli, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiamy Ekipa ZACHCIANEK

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych).

Aktualizacja: 15.03.2024