Ogłoszenie nieaktualne

Obsługa Sklepu Online

Firma
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Programowanie,
Marketing,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Sklep Online Poszukuje Studentów z Doświadczeniem w branży E-commerce

Kompetentnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi platformy sprzedażowej Allegro, Sky Shop w modelu Dropshipping-zdalnie.

Obowiązki:

- Tworzenie contentu dla produktów.

- Kompleksowa obsługa platformy sprzedażowej Allegro i sklep www.

- Obsługa systemu zarządzania zamówieniami Sky Shop

- Przygotowywanie opisów i grafik do ofert

- wystawianie ofert

- Profesjonalna obsługa klienta przez e-mail i telefon

- Rozpatrywanie reklamacji i obsługa zwrotów zdalnie.

- Monitoring konkurencji oraz analiza efektów sprzedaży

Wymagania:

- Bardzo dobra obsługa programów komputerowych i poruszania się w internecie

- Umiejętność szybkiego uczenia się

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

Dodatkowym atutem będzie:

- Doświadczenie w e-commerce i praca na podobnym stanowisku

- Znajomość programów graficznych, np. Canva, Photo shop,

- Znajomość innych market place np. Amazon, eBey, facebook, Insta..

Oferujemy:

- Przygotowanie do pracy na danym stanowisku

- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

- Praca poniedziałek - piątek w godzinach 09:00 - 17:00 - do ustalenia.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:
[ukryte]

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Sklep " Amazing-Store.

Aktualizacja: 29.02.2024