Obsługa widza na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Poszukujemy studentów do obsługi widza na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni
Obowiązki:
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi widzów,
  • obsługa widowni podczas spektakli i imprez zamkniętych,
  • sprawdzanie biletów,
  • udzielanie informacji o Teatrze i repertuarze,
  • dystrybucja materiałów reklamowych.
Wymagania:
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • elastyczność,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • kreatywność,
  • status studenta.
Wymagane dokumenty:
  • szczegółowe CV,
  • list motywacyjny.
Prosimy o przesyłanie CV w formacie pdf opisanych imieniem i nazwiskiem na adres [ukryte]
Prosimy również o przesłanie klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na zgłoszenia czekamy do 29 maja 2024 roku.