Od starszego inspektora do głównego specjalisty

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Podwale Przedmiejskie 30
od starszego inspektora do głównego specjalisty Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 07/24

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1.    Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, z zachowaniem zasad udzielania zamówień publicznych, w tym zasadą uczciwej konkurencji, bezstronności i obiektywizmu oraz równego traktowania wykonawców;
2.   Sporządzanie i aktualizacja planu zamówień publicznych na każdy rok budżetowy i jego publikacja;
3.   Prowadzenie rejestrów: rejestru udzielonych zamówień publicznych; rejestru zamówień publicznych, rejestru umów oraz rejestru dokumentów księgowych;
4.   Sporządzanie dokumentacji związanej z postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego oraz dbałość o poprawność przeprowadzania procedur zamówień publicznych w Urzędzie;
5.   Przygotowanie wyjaśnień i prowadzenie korespondencji z wykonawcami;
6.   Przyjmowanie, deponowanie oraz zwrot wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy wykonawcom;
7.   Sporządzanie sprawozdań i zestawień z udzielonych zamówień;
8.   Znajomość obiegu dokumentów oraz bieżące ewidencjonowanie spraw i kompletowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi zasadami kontroli dokumentów księgowych oraz instrukcją kancelaryjną;
9.   Szczegółowa analiza wniosków o zaangażowanie środków przygotowywanych przez komórki organizacyjne Urzędu pod kątem zgodności z planem zamówień publicznych oraz ustawą Pzp, rejestracja ww. wniosków o zaangażowanie, potwierdzanie dokumentów finansowo-księgowych w zakresie zgodności wydatków z wnioskami o zaangażowanie środków budżetowych, Planem zamówień publicznych, ustawą Pzp oraz regulaminem udzielania zamówień publicznych;
10. Przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowania, w tym proponowanie kryteriów oceny ofert oraz warunków udziału w postępowaniu;
11.  Opisywanie sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
12.  Ocena ofert, w tym ocena spełniania przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu oraz badanie i oceny ofert złożonych w postepowaniu.
13. Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń, zawiadomień w odpowiednich publikatorach;
14.           Przygotowanie umów w sprawie zamówień publicznych.