Operator maszyn CNC

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 21 dni temu

Poszukujemy pracowników do obsługi maszyn CNC - prasy krawędziowej lub gilotyny.
Praca na hali produkcyjnej w Rumi.

Zakres obowiązków :
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • nadzór nad procesem gięcia / cięcia blachy
  • kontrola jakości wykonanych części
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • motywacja do pracy
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

CV prosimy wysłać na maila
Informacje o firmie

Clima Gold jest polskim producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń wentylacyjnych, wyposażonych w kompletną automatykę sterującą.
Jesteśmy grupą zdolnych i ambitnych osób, które tworzą i wdrażają innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i automatyki.
Naszym celem jest przekazanie Państwu specjalistycznych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, obsługujących różnorodne obiekty budowlane. Od budynków biurowych i usługowych, centrów handlowych, obiektów użyteczności publicznej, banków, placówek edukacyjnych, hal sportowych, hoteli i restauracji, po pomieszczenia o najwyższych wymaganiach higienicznych, takich jak szpitale i laboratoria, baseny oraz obiekty przemysłowe.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63270429
  • Data wyróżnienia: 16 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 21 lutego 2020
  • Aktualizacja: 6 marca 2020
  • Wyświetleń: 853
  • Wyświetleń na liście: 51 500