Operator Okleiniarki Prostoliniowej

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze okleiniarki HolzHer Sprint 1321 lub podobnej,
  • umiejętność oklejania elementów zgodnie z dokumentacją,
  • umiejętność diagnozy i usuwania drobnych usterek,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • dokładność i sumienność w pracy.
Obowiązki:
  • obsługa okleiniarki HolzHer Sprint 1321 lub podobnej,
  • oklejanie elementów zgodnie z dokumentacją,
  • dbanie o prawidłowe oklejanie i jakość obrabianych elementów,
  • bieżące diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie,
  • pracę z luksusową marką,
  • możliwość realizowania ciekawych projektów.
Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.
www.sunreef-yachts.com
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów „ na miarę”, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe wielokadłubowce przygotowywane są dla osób szukających najwyższej jakości, komfortu i elegancji. Innowacyjny design, doskonałe wykonanie, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jednostek sygnowanych marką Sunreef Yachts.
Adres
Gdańsk Śródmieście
Narzędziowców 33
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61318972
  • Data wyróżnienia: 3 lipca 2018
  • Data wprowadzenia: 13 marca 2018
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 911
  • Wyświetleń na liście: 119 558