Operator/koordynator zgłoszeń Animal Helper

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zostań zwierzakopomagaczem i dołącz do ekipy Animal Helper – pierwszej w Polsce aplikacji działającej jak 112 dla zwierząt! Ten projekt to prawdziwa rewolucja w zakresie ratowania zwierząt w Polsce. Wierzymy, że razem, tworząc prozwierzęce i wrażliwe na krzywdę społeczeństwo, jesteśmy w stanie dokonać wielkich rzeczy i uratować niezliczone ilości zwierząt.

Animal Helper to projekt Fundacji Psia Krew. W skrócie: tworzymy jeden system obiegu informacji, który powiadomi odpowiednie dla danego przypadku, miejscowe organy ścigania i służby ratunkowe lub organizację charytatywną. Zawsze, gdy zwierzęciu – domowemu, dzikiemu, czy gospodarskiemu, będzie działa się krzywda. Operatorzy od początku do samego końca będą prowadzić i monitorować sprawę, aktualizować statusy, kontaktować się z odpowiednimi służbami i organizacjami, tak by użytkownicy wiedzieli na bieżąco co dzieje się z ich zgłoszeniem, a także by kontrolować działania zaangażowanych podmiotów.

Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny, chcesz dołożyć swoją cegiełkę do walki o ich dobrostan, posiadasz spore pokłady cierpliwości i nieustępliwości, chcesz być głosem potrzebujących zwierząt i wiesz, jak rozmawiać z ludźmi, by uzyskać to, co konieczne, by nieść pomoc – szukamy właśnie Ciebie!

Jak zawsze w przypadku działań w organizacjach niosących pomoc zwierzętom, nie będzie to łatwa praca. Na co dzień będziesz mieć styczność z drastycznymi materiałami i historiami, które często nie mieszczą się w głowie i nigdy nie powinny mieć miejsca. Jest to jednak praca niezwykle potrzebna. Konieczna, by zwierzętom w naszym kraju żyło się lepiej.

Stanowisko: OPERATOR/KOORDYNATOR ZGŁOSZEŃ ANIMAL HELPER

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i procesowanie zgłoszeń Animal Helper;
- stały kontakt ze służbami i innymi organizacjami;
- udzielanie informacji zwrotnych użytkownikom aplikacji;
- aktywne wspieranie działań Fundacji.

Nasze oczekiwania:

- umiejętność pracy w zespole;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- biegła znajomość języka polskiego;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- możliwość pracy w systemie zmianowym (również na nocnej zmianie);
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
- rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office;
- determinacja w dążeniu do celu, zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;
- proaktywność, inicjatywa do działania i nastawienie na szukanie rozwiązań;
- systematyczność i dokładność;
- umiejętność szybkiego działania i podejmowania decyzji.

Mile widziane:

- zainteresowanie tematyką prozwierzęcą;
- wcześniejsze doświadczenie w pracy w organizacjach charytatywnych (także wolontariat);
- elementarna wiedza w zakresie przepisów prawa polskiego chroniącego zwierzęta;
- doświadczenie w pracy w call center.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie;
- pełne wdrożenie i przeszkolenie w zakresie dobrostanu zwierząt, a także obsługi systemu Animal Helper;
- praca w trybie zmianowym;
- praca w biurze przyjaznym zwierzętom;
- dogodną lokalizację – nasze biuro znajduje się w Gdańsku-Oliwie, w pobliżu linii tramwajowej, autobusowej i stacji SKM;
- pełne wsparcie doświadczonego zespołu zwierzakopomagaczy;
- niesienie realnej pomocy zwierzętom poprzez pracę przy ciekawym i rozwijającym się projekcie.

Zgłoszenia:

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: [ukryte]
Jednocześnie, prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/E37dr7zCsA4uDAmo9
Przed rozmową kwalifikacyjną prosimy o zapoznanie się z Ustawą o ochronie zwierząt.
Informacje o firmie
Fundacja Psia Krew to organizacja, której na sercu leży dobro potrzebujących zwierząt. Założycielem jest Adam Van Bendler, obok którego zebrała się całkiem spora grupa ludzi z zajawką i serduchem do działania! Jeżeli Tobie też na usta cisną się same baaaardzo brzydkie słowa, gdy widzisz skrzywdzone zwierzęta, trafiłeś w dobre miejsce!

Aktualizacja: 30.08.2023