Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka w żłobku

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 4700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Do naszego fasolkowego zespołu zatrudnimy osobę na stanowisko opiekunki w żłobku.

Oferujemy:
* umowę o pracę
* bezpłatne wyżywienie
* pracę w przyjaznym, wspierającym się gronie, w miłej atmosferze
* premie okolicznościowe i uznaniowe
* gratyfikacje uzależnione od zaangażowania
* szkolenia
* ubezpieczenie OC i NNW

Oczekujemy:
* kwalifikacji do pracy z dziećmi do lat 3- ukończony kurs Opiekunki w żłobku, w przypadku braku pełnych kwalifikacji istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku pomocy opiekuna i dofinansowanie odpowiedniego szkolenia (minimum średnie wykształcenie jest wymagane)
* predyspozycji osobowościowych do pracy z dziećmi do lat 3 - kreatywności, cierpliwości empatii, pozytywnego usposobienia, energii życiowej, dobrej organizacji pracy
* zaangażowania w osiąganiu najlepszych rezultatów w opiece nad dziećmi
* uczciwości i pracowitości
* zaświadczenia o niekaralności
* mile widziane zdolności przydatne podczas pracy z dziećmi - muzyczne, plastyczne, manualne, sportowe
*dyspozycyjność w godzinach pracy żłobka 6.30-17.30

Obowiązki: Opieka nad dziećmi do lat 3 - czynności opiekuńcze, pielęgnacyjne, higieniczne, edukacyjne, aktywność na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do naszego zespołu osobę kochającą dzieci, uśmiechniętą, otwartą, kulturalną z umiejętnością budowania pozytywnych relacji z współpracownikami, dziećmi i ich rodzicami.
Oferty proszę składać drogą mailową: p...@fasol... wyświetl e-mail
Skontaktujemy się z wybranymi ofertami.
Informacje o firmie
Nasza placówka to żłobek i przedszkole z rodzinną atmosferą i prozdrowotnym podejściem do rozwoju dziecka. Zapewniamy dzieciom możliwość ruchu na własnym placu zabaw w ogrodzonej, otoczonej zielenią przestrzeni jak również w sali gimnastycznej wyposażonej w różnorodne urządzenia gimnastyczne.
Oferujemy zdrowe, zbilansowane posiłki wykonane we własnej kuchni z produktów dostarczanych m.in. od rolnika jak również z własnego ogródka.
Zapewniamy stałe wsparcie terapeutyczne dla dzieci, rodziców i personelu pedagogicznego.
Nasza placówka to misja stworzenia najlepszego miejsca dla:
- dzieci, w którym będą radosne, bezpieczne i szczęśliwe;
- personelu, dla którego praca jest drugim domem
- rodziców dając wsparcie w wychowaniu i osiągnięciu gotowości przedszkolnej dzieci na najwyższym, indywidualnym poziomie.
Uzupełnij nasz zespół i realizuj swoją karierę zawodową razem z nami.

Aktualizacja: 24.05.2024