Ogłoszenie nieaktualne

Optyk

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

 Poszukujemy idealnej osoby na stanowisko: OPTYK
MIEJSCE PRACY: GDAŃSK

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:
- lubisz kontakt i pracę z ludźmi,
- jesteś otwarty na innych i empatyczny,
- lubisz zaangażować się w to co robisz na 110%,
- traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
- koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
- nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
- jesteś skrupulatny i dokładny,
To znaczy, że musimy się lepiej poznać.
Obowiązki:
 - obsługa pacjenta osobista, telefoniczna i mailowa, w tym:
- współpraca z optometrystami i lekarzami
- obsługa kasy fiskalnej,
- dbanie o czystość placówki,
- przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy,
- inne prace zlecone przez przełożonego,
Wymagania:
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy.
Co oferujemy:
Rozwój:
- praca w miłym zespole ludzi oddanych pacjentom
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu z możliwością jej rozszerzenia do 3/4
- pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
- możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Visumedica
- możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów poprawiających pracę firmy.
Zespół:
- bardzo miła atmosfera pracy,
- wzajemne wsparcie,
- przejrzysty zakres obowiązków,
- wymagający, a jednocześnie wyrozumiały szef.
Wynagrodzenie:
- przejrzyste zasady wynagrodzenia,
- terminowe wypłaty wynagrodzenia,
- wysokość wynagrodzenia zależna jest od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiągniętych rezultatów.
Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
[ukryte]
W liście motywacyjnym prosimy odpowiedzieć na pytania:
1. Dlaczego chcesz pracować w Visuotpica?
2. Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?
3. Co wartościowego Twoim zdaniem może Ci dać praca w Visopditca?

Rozpatrywane będą tylko aplikacja zawierające poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Visumedica Poradnia Okulistyczna z siedziba w Gdański zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 Poz. 100)
Każda aplikacja jest uważnie analizowana jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Aktualizacja: 15.11.2023