Optyk / optometrysta

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: Optyk

Szukam osoby, która przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi będzie aktywnie uczestniczyć w doradzaniu i polecaniu klientowi najlepszych produktów.
Posiadającej zmysł artystyczny niezbędny do prawidłowego dbania o ekspozycję. Odpowiedzialnej za poprawne funkcjonowanie salonu.

zakres obowiązków:
  • Rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług,
  • Dobór opraw i soczewek okularowych według zleconych parametrów,
  • Dopasowanie gotowych okularów,
  • Drobne naprawy okularów,
  • Sprzedaż produktów dodatkowych,
  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Oferuję umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie. CV proszę kierować na adres mailowy o...@wp.pl Wyświetl e-mail .

Aktualizacja: 08.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Optyk Bielowicz

501569... Wyświetl numer
o...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Chylonia
Kartuska 15
SMS
Wyświetl numer