Osoba do graficznej obróbki ebooków

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Grafika
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Specjalistyczna szkoła językowa Specialize your English działa na rynku od 2013 roku. Podnosimy kompetencje językowe w ramach określonych branż. Uczymy języka w kontekście. Kształtujemy nowe umiejętności i przełamujemy bariery w komunikacji ustnej i pisemnej. Nasze autorskie kursy i doświadczenie w nauczaniu języka obcego branżowego w kraju i za granicą idą w parze z wymogami środowiska biznesowego, finansowego, prawniczego i medycznego.


Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za graficzną obróbkę naszych ebooków.
Każdy ebook składa się z około 20 stron. Teksty są już gotowe. Posiadamy swoje barwy firmowe oraz logo.
Zależy nam na tym, aby osoba aplikująca była w stanie zaprezentować swoje przykładowe projekty. Dlatego oprócz przesłania CV, prosimy również o portfolio, a także o wstępną wycenę swojej pracy w przeliczeniu na 1 stronę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, prześlij wymagane informacje na adres [ukryte] . W tytule maila proszę wpisać swoje imię i nazwisko z dopiskiem "grafik".


Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64544481
  • Data wyróżnienia: 25.10.2021
  • Data wprowadzenia: 25.10.2021