Ogłoszenie nieaktualne

Osoba na zmywak

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Restauracja Kulinarny Motyw, ceniona za swoją niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe podejście do kulinarnych tradycji, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko pracownika do mycia naczyń. Jesteśmy położeni w sercu malowniczego Sopotu i oferujemy pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole, który ceni sobie wzajemny szacunek i pasję do gastronomii.

**Obowiązki:**
- Mycie naczyń i sztućców przy użyciu zmywarki przemysłowej,
- Utrzymanie czystości stanowiska pracy oraz sprzętów kuchennych,
- Dbanie o porządek w obszarze zmywaka,
- Współpraca z zespołem kuchennym w zakresie utrzymania higieny i porządku.

**Wymagania:**
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej, również w weekendy,
- Dobra organizacja pracy własnej,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem.

**Oferujemy:**
- Umowę zlecenie na pełny etat,
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej,
- Pracę w miłej atmosferze i z doświadczonym zespołem,
- Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć niezapomniane doświadczenia kulinarne, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail: [ukryte] z dopiskiem „Praca na zmywaku”.

Dołącz do nas i razem twórzmy historię Kulinarnego Motywu w Sopocie!