Personel pomocniczy

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Zakupy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 24 dni temu | Nr ref: PPO-01/2020

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
Dla naszego Klienta, dużej i nowoczesnej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Personel pomocniczy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: PPO-01/2020
Do obowiązków pracownika będzie należało:
- obsługa dostaw i wypakowywanie przesyłek,
- przygotowanie kolekcji, odświeżenie i prasowanie,
- transfer kolekcji na studio,
- współpraca z obszarami: Wzorcowni, Fotografii packshot oraz Stylistami i Fotografami,
- archiwizacja w systemie komputerowym (do 4 godzin pracy przy komputerze).
Wymagania:
- dobra organizacja pracy własnej,
- dokładność, terminowa realizacja powierzonych zadań,
- dbanie o poprawny obieg kolekcji na linii: wzorcownia <-> studia fotograficzne,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na szukanie rozwiązań,
- podstawowa znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie odzieżowej,
- wynagrodzenie 2600 brutto m-c,
- pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 (opcjonalnie 8-16).Aplikacje prosimy składać, klikając APLIKUJ. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem [ukryte]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę..Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63198836
  • Data wyróżnienia: 24 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 24 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 157
  • Wyświetleń na liście: 2 957