Pielęgniarka / pielęgniarz

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Przychodnia Rogowscy w Tczewie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Nasza oferta:
  • praca w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • forma i warunki zatrudnienia zgodne z preferencją kandydatki / kandydata
  • nowoczesne rozwiązania informatyczne w obsłudze pacjenta
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu współpracującego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • samodzielne realizowanie czynności pielęgniarskich
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
  • dbałość o wysokie standardy obsługi pacjenta
Nasze wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie  - min. 1 rok
  • dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialność w działaniu
  • otwartość na oczekiwania pacjentów
Czas pracy: praca w pełnym wymiarze godzinowym (wolne weekendy i święta)

Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością kandydatki/kandydata

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] bądź kontakt telefoniczny [ukryte]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65123306
  • Data wyróżnienia: 06.12.2022
  • Data wprowadzenia: 06.12.2022