Pielęgniarz / Pielęgniarka

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Obowiązki

  • praca w gabinecie zabiegowym, w tym w punkcie pobrań,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
  • współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji.

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych
  • mile widziane kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, medycyny pracy
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Centrum Medyczne POLMED w Starogardzie Gdańskim poszukuje:   - pielęgniarki/pielęgniarza Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę

Aktualizacja: 09.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl