Ogłoszenie nieaktualne

Pizzerman , Pizzaiolo

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Dołącz do naszego zespołu ! :)

Poszukujemy doświadczonych pizzaioli do pizzerii Farina w centrum Gdańska.

Oferujemy:
- stawki indywidualne zależne od umiejętności i formy zatrudnienia
- wypłata na koniec tygodnia
- elastyczny grafik

Obowiązki:
- przygotowywanie pizzy według receptur lokalu
- utrzymania standardów receptur, czystości i porządku
- odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie do otwarcia lokalu oraz jego zamknięcia

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku pizzaioli min. 1 rok
- zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
- aktualnego orzeczenie od lekarza medycyny pracy,
- pozytywnego nastawienia
- punktualności

Tylko osoby pełnoletnie.

Informacje o firmie

Oferujemy:
- wypłata zawsze na koniec tygodnia

Obowiązki:
- utrzymania standardów receptur , czystości i porządku