Pizzerman/Pizzaiolo

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną.
Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury.
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina.  
Zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, prowadzimy sprzedaż i wynajem nieruchomości.


                                       Stary Maneż powiększa zespół!

                    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

                                             Pizzerman/Pizzaiolo

                                           Miejsce pracy: Gdańsk


Nasze oczekiwania:
 • doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • dokładność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
 • dyspozycyjność,
 • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Co oferujemy:
 • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
 • elastyczny czas pracy,
 • pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:
r...@hossa... Wyświetl e-mail   z dopiskiem  Pizzerman

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dodanie klauzuli:

KLAUZULA INFORMACYJNA:
1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 6 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 6 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie standardowe
r...@hossa... Wyświetl e-mail
Hossa.biz
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
al. Norwida Cypriana Kamila 4 
Ważne jeszcze 7 dni (do 13.07.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną. Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina. Zarządzamy...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
al. Norwida Cypriana Kamila 4
NIP
586-22-06-966
hossa.biz.pl/
 • Numer ogłoszenia: 63527092
 • Data wyróżnienia: 29 czerwca 2020
 • Data wprowadzenia: 29 czerwca 2020
 • Aktualizacja: 30 czerwca 2020
 • Wyświetleń: 123
 • Wyświetleń na liście: 4 290
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji