Ogłoszenie nieaktualne

Pokojowa- housekeeping

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4400 - 4600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie pokoi oraz części wspólnych na przyjazd gości

- Utrzymywanie porządku w pokojach oraz częściach wspólnych

- Utrzymywanie porządku w częściach magazynowych

- Współpraca z innymi pracownikami hotelu

Wymagania:

- Znajomość języka polskiego

- Wysoka kultura osobista

- Punktualność oraz dobra organizacja pracy

- Dyspozycyjność w godzinach 8-16, także w weekendy i święta

- Umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole

- Możliwość rozwijania swoich umiejętności

- Umowa o pracę lub umowa zlecenie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Posiłki pracownicze

- Elastyczny grafik

Informacje o firmie
Do hotelu Lido Dom Przy Plaży szukamy odpowiedzialnych osób na stanowisko pokojowa, hotel znajduje się w Gdańsku- Brzeźnie, jest świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. W hotelu panuje, miła, ciepła i domowa atmosfera, szukamy osób, które będą to podtrzymywać. Zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: [ukryte] .

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).